XX Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich
Wieliszew, 17 - 18 września 2021

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

zgłoszone zespoły

1522
Lista zespołów biorących udział w XX Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich i XX Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich MAZUR 2021 Wieliszew:

1. Zespół Pieśni i Tańca „Beskid” z Bielska-Białej
Instruktorzy: Agata Polok, Romana Polok, Barbara Rybczyk
2. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia” z Poznania
Instruktorzy: Jadwiga Banaś
3. Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” z Dobczyc
Instruktorzy: Janusz Kozień, Adrian Kulik, Agnieszka Topór
4. Para niezrzeszona z Gdańska
Instruktorzy: Bartosz Sprengel
5. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” im. Zygmunta Kamińskiego z Gdańska
Instruktorzy: Natalia Bartosz, Anna Fel, Modestas Taškinas
6. „Kameralna Pracownia Tańca” Gmina Stawiguda
Instruktorzy: Monika Nitkiewicz
7. Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” z Krakowa
Instruktorzy: Anna Kruczek
8. Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo” Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Instruktorzy: Alicja Wojciechowska
9. Zespół Pieśni i Tańca „Łaniki” z Poznania
Instruktorzy: Joanna Bonicka
10. Klub Tańców Polskich „Maki i Powoje” z Krakowa
Instruktorzy: Katarzyna Hajdasz
11. Zespół Pieśni i Tańca „Malbork” 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka
Instruktorzy: Anetta Ciok
12. Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk” Gmina Głusk
Instruktorzy: Damian Tryniszewski
13. Zespół Pieśni i Tańca „Małe Żuławy” ze Starego Pola
Instruktorzy: Anetta Ciok
14. Zespół Pieśni i Tańca „Małe Podlasie” z Siemiatycz
Instruktorzy: Krzysztof Szyszko
15. Stowarzyszenie Popierania Kultury Ludowej „Młody Toruń” z Torunia
Instruktorzy: Katarzyna Bilska
16. Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie
Instruktorzy: Łukasz Neter
17. Zespół Pieśni i Tańca „Politechniki Warszawskiej” z Warszawy
Instruktorzy: Jarosław Wojciechowski
18. Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci” z Puław
Instruktorzy: Łukasz Czerwiński, Konrad Grabowski
19. Ludowy Zespół Artystyczny „Promni” im. Zofii Solarzowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy
Instruktorzy: Szymon Bialik
20. Zespół Pieśni i Tańca „Warmia” Olsztyn
Instruktorzy: Agnieszka Wojciechowicz
21. Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie” z Poznania
Instruktorzy: Jan Galasiński
22. Klub Tańców Polskich „Tołwin”
Instruktorzy: Krzysztof Szyszko
23. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” z Warszawy Instruktorzy: Norbert Późniewski, Karolina Rząca, Anna Maria Teperek, Jakub Teperek, Paulina Wróblewska
24. Wielkopolski Klub Tańców Polskich przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
Instruktorzy: Joanna Bonicka, Marta Budziak, Paweł Tomczyk
25. Zespół Tańca Polskiego „Wronki” Wronieckiego Ośrodka Kultury z Wronek
Instruktorzy: Hanna Galasińska, Jan Galasiński, Michał Podgórski
26. Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” z Zamościa
Instruktorzy: Monika Hildebrand, Jolanta Kalinowska-Obst
27. Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka” Gmina Liszki
Instruktorzy: Łukasz Kopyto, Paulina Kopyto, Anna Kruczek
28. Zespół Tańca Ludowego „Promyki” z Wieliszewa
Instruktorzy: Dominika Bisialska, Kamil Rząca, Dariusz Skrzydlewski
Foto