XXI Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich
Wieliszew, 24-25 czerwca 2022

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

zgłoszone zespoły

1809
Lista zespołów biorących udział w XXI Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich i XXI Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich MAZUR 2022 Wieliszew
1. „Aktywni Seniorzy” z Bielska-Białej – para niezrzeszona
instruktor: Romana Polok

2. Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” z Dobczyc
instruktorzy: Adrian Kulik, Agnieszka Topór

3. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” im. Zygmunta Kamińskiego z Gdańska
instruktor: Natalia Bartosz, Anna Fel-Tukalska

4. „Kameralna Pracownia Tańca” Gmina Stawiguda
instruktor: Monika Nitkiewicz

5. Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” z Krakowa
instruktor: Anna Kruczek

6. Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo” Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
instruktor: Alicja Baran

7. Klub Tańców Polskich „Maki i Powoje” z Krakowa
instruktor: Katarzyna Hajdasz

8. Zespół Pieśni i Tańca „Malbork” 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka
Instruktor: Anetta Ciok

9. Zespół Pieśni i Tańca „Mali Lasowiacy” ze Stalowej Woli
instruktor: Magdalena Sikora-Bucior

10. Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk” Gmina Głusk
instruktor: Damian Tryniszewski

11. Zespół Pieśni i Tańca „Małe Żuławy” ze Starego Pola
Instruktor: Anetta Ciok

12. Zespół Pieśni i Tańca „Małe Podlasie” z Siemiatycz
instruktor: Katarzyna Charyton, Kamil Leszczyński

13. Stowarzyszenie Popierania Kultury Ludowej „Młody Toruń” z Torunia
instruktor: Katarzyna Bilska

14. Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej z Lublina
instruktor: Hanna Aleksandrowicz

15. Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej z Warszawy
instruktor: Jarosław Wojciechowski

16. Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci” z Puław
instruktorzy: Łukasz Czerwiński, Konrad Grabowski

17. Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie” ze Szczecina
instruktor: Ewa Ott-Kamińska

18. Klub Tańców Polskich „Tołwin” przy Szkole Podstawowej w Tołwinie
instruktor: Kamil Leszczyński

19. Zespół Pieśni i Tańca „Warmia” Olsztyn
instruktor: Agnieszka Wojciechowicz

20. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” z Warszawy
instruktorzy: Norbert Późniewski, Karolina Rząca, Jakub Teperek, Paulina Wróblewska

21. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie” z Poznania (dawniej „Cepelia Poznań”)
instruktor: Jadwiga Banaś

22. Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie” z Poznania
instruktor: Jan Galasiński

23. Wielkopolski Klub Tańców Polskich przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
instruktor: Marta Budziak, Joanna Michalska

24. Zespół Tańca Polskiego „Wronki” Wronieckiego Ośrodka Kultury z Wronek
instruktor: Michał Podgórski, Jan Galasiński

25. Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” z Zamościa
instruktorzy: Monika Hildebrand, Jolanta Kalinowska-Obst

26. Zespół Tańca Ludowego „Promyki” z Wieliszewa
instruktorzy: Dominika Bisialska, Dariusz Skrzydlewski, Kamil Rząca
Foto